11/4/2021

Samsung'dan iPhone Kullanıcılarına Çağrı "Gel Tadına Bak" iTest

Samsung, iPhone müşterilerini kazanma çabalarını artırıyor. Akıllı telefon üreticisi "iTest" adında yeni bir web sitesi başlattı ve iPhone kullanıcılarının Android deneyimini simüle eden bir web uygulaması aracılığıyla "Samsung'un biraz tadına bakmalarına" olanak tanıyor.

Samsung’un iTest web sitesini ziyaret ettiğinizde, web uygulamasını iPhone’unuzun ana ekranına eklemeniz istenecektir. Bunu yaptıktan sonra, başka herhangi bir uygulama gibi başlatabilir ve Android arayüzüyle biraz pratik zaman kazanabilirsiniz.

Samsung:

"Telefonları değiştirmeden Samsung'u biraz tatmak üzeresiniz. Her işlevi kopyalayamayız, ancak diğer tarafa geçmenin gözünü korkutan hiçbir şeyin olmadığını hemen görmelisiniz."

Deneyim aslında oldukça etkileyici ve bir iPhone üzerinde çalışan bir web uygulaması aracılığıyla Android ve Samsung Galaxy deneyimini kopyalamak için iyi bir iş çıkarıyor. Galaxy Store'a göz atmak, temaları değiştirmek, Samsung Kamera uygulamasını keşfetmek ve daha fazlası dahil olmak üzere epey bir şey yapabilirsiniz. Galaxy Store'daki başlık resmi, Apple'ın App Store'dan kaldırdığı Fortnite'ı doğal olarak tanıyor.

İPhone'unuzda Samsung iTest uygulamasındayken, deneyebileceğiniz farklı şeyleri ve arkadaşlarınızla iletişim kurmanın farklı yollarını vurgulayan çeşitli simüle edilmiş metin bildirimleri ve telefon çağrıları bile alacaksınız. Ve elbette, Samsung bunu Galaxy Buds Pro, Galaxy Watch3 ve Galaxy Buds Live gibi diğer Galaxy ürünlerini tanıtmak için de bir fırsat olarak kullanıyor.

Yorumlar

Haber Listesine Abone Ol Tüm İncelemelerTüm Haberler