Artılar EksilerTeknik ÖzelliklerVideoKutu İçeriğiDizaynEkranPerformansKameraBataryaDiğerKlavye ve TouchpadGürültü ve IsınmaHoparlörWebcamKalemGüvenlikKarar

11/6/2022

Netflix Geeked Haftasında Öne Çıkanlar

NETFLIX GEEKED WEEKED 2022'DEN EN BÜYÜK HABERLER: Sandman, Umbrella Academy, Resident Evil ve çok daha fazlası

Artılar

Eksiler

Teknik Özellikler

Kutu İçeriği

Dizayn

Ekran

Performans

Kamera

Gündüz Çekimleri

No items found.

Gece Çekimleri

No items found.

Batarya

Güvenlik

Kalem

Klavye ve Touchpad

Gürültü ve Isınma

Hoparlör

Webcam

WEDNESDAY ADDAMS REVEALED

Tim Burton'ın hayal gücünden ÇARŞAMBA geliyor; çok yakında Netflix'e gelecek çarpık yeni bir dizi. Başrolde Jenna Ortega'nın, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzman, Gwendoline Christie, Christina Ricci ve daha fazlasıyla birlikte oynadığı WEDNESDAY, Çarşamba Addams'ın Nevermore Academy'de öğrenci olarak geçirdiği yıllara ışık tutan, dedektif, doğaüstü bir gizem.

NETFLIX THE SANDMAN


Son olarak, Neil Gaiman'ın sevilen filmi The Sandman'in canlı aksiyon uyarlamasına göz atalım. Yeni fragman aynı derecede karanlık ve rüya gibi! Şov, 5 Ağustos'ta Netflix'te olacak.

SWEET TOOTH'UN İKİNCİ SEZONU HAKKINDA GÜNCELLEME


İç ısıtan kıyamet sonrası macera Sweet Tooth ikinci sezonuyla geri dönüyor. Henüz uygun bir fragmanımız olmasa da Netflix, çekimlerin tamamlandığını doğrulayan bir kamera arkası videosu yayınladı. Netflix, 2. sezonun "yakında geleceğini" söyledi.

LOCKE AND KEY 3. SEZONUNUN İLK TEASER'I


Locke ve Key ikinci sezonu için daha karanlık bir dönüş yaptı ve en son fragmana göre bu trend 3. sezonda da devam edecek gibi görünüyor. Aynı zamanda çok önemli bir kötü adamın dönüşünü de işaret ediyor. Sezon 3,  10 Ağustos'ta başlayacak.

NETFLIX RESIDENT EVIL UNLEASHES THE DEMON DOG

Yeni fragman çok önemli bir şey sunuyor: bazı korkunç ölümsüz köpeklere bir bakış.

The Umbrella Academy

3. sezonundan çok uzakta değiliz - 22 Haziran'da Netflix'te başlıyor - ancak daha önce gösterişli bir otelin başrol oynadığı gösterinin kısa bir klibiyle bu beklemeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Diğer Özellikler

Son Karar

Yorumlar

Haber Listesine Abone Ol Tüm İncelemelerTüm Haberler