Artılar EksilerTeknik ÖzelliklerVideoKutu İçeriğiDizaynEkranPerformansKameraBataryaDiğerKlavye ve TouchpadGürültü ve IsınmaHoparlörWebcamKalemGüvenlikKarar

28/8/2020

LG Puricare - Yenilikçi Giyilebilir H13 HEPA Filtreli Bataryalı Akıılı Maske

Temiz hava çözümleriyle dikkat çeken LG bu seferde kişisel hijyenik yaşam ve sağlıklı bir alan sunmak için LG Puricare'i geliştirdi. LG Yenilikçi Giyilebilir Hava Temizleyici Akıılı Maskesi ile temiz ve kişisel havaya yeni bir anlam kazandırdı.

Artılar

Eksiler

Teknik Özellikler

Kutu İçeriği

Dizayn

Ekran

Performans

Kamera

Gündüz Çekimleri

No items found.

Gece Çekimleri

No items found.

Batarya

Güvenlik

Kalem

Klavye ve Touchpad

Gürültü ve Isınma

Hoparlör

Webcam

LG ev yapımı maskelerin tutarsız kalitede olması ve kullan at maskelerinin yetersiz olması nedeniyle oluşan soruna karşı, PuriCare Giyilebilir Hava Temizleme Cihazı ile mükemmel bir çözüm getirdi.

H13 Filtre

Ürün, şirketin ev hava temizleyici ürünlerinde kullanılan filtrelere benzer şekilde iki adet H13 HEPA filtreye sahip.

Hem iç, hem de dış mekanda taze ve temiz hava sağlıyor

LG hava temizleme alanındaki en son teknolojileri kullanan yüksek performanslı değiştirilebilir filtreler, hem iç hem de dış mekanda taze, temiz hava sağlamasına olanak tanıyor.

Solunum Sensörü

Çift Fanı ve patentli Solunum Sensörü ile LG'nin giyilebilir hava temizleyicisi, kullanıcıların temiz, filtrelenmiş havayı almalarına izin verirken Solunum Sensörü, kullanıcının nefes döngüsünü ve hacmini algılar ve çift üç hızlı fanı buna göre ayarlıyor. Fanlar, nefes almayı zahmetsiz hale getirmek için nefes alırken otomatik olarak hızlanıyor ve nefes verirken direnci azaltmak için otomatik yavaşlıyor.

Ergonomik Tasarım

Kapsamlı yüz şekli analizine dayalı olarak ergonomik olarak tasarlanan LG PuriCare, burun ve çene etrafındaki hava sızıntısını en aza indirmek için kullanıcının yüzüne tam oturuyor. Tasarım aynı zamanda ürünü saatlerce rahat bir şekilde takmayı da mümkün kılıyor.

2 Saate Kadar Pil Ömrü

Verimli ve hafif 820mAh pil, düşük modda sekiz saate kadar ve yüksek modda iki saate kadar çalışma sunuyor

UV-LED Temizleme Teknolojisine Sahip Kılıf

LG’nin yenilikçi kişisel hava çözümü, kullanımlar arasında hijyeni korumaya yardımcı olan bir çantayla birlikte geliyor. Zararlı mikropları öldüren UV-LED ışıklarla donatılan kılıf aynı zamanda maskeyi şarj edebiliyor.

Uygulama

Filtrelerin değiştirilmesi gerektiğinde LG ThinQ mobil uygulaması ile (Android / iOS) cihazlarınıza bildirim gönderiyor.

Geri Dönüştürebilir

Filtrelerden, kulak kayışlarına kadar LG PuriCare Giyilebilir Cihazın her bileşeni değiştirilebilir ve geri dönüştürülebiliyor.

Satış

Cihaz dördüncü çeyrekten itibaren satışa sunulacak.

Diğer Özellikler

Son Karar

Yorumlar

Haber Listesine Abone Ol Tüm İncelemelerTüm Haberler