Artılar EksilerTeknik ÖzelliklerVideoKutu İçeriğiDizaynEkranPerformansKameraBataryaDiğerKlavye ve TouchpadGürültü ve IsınmaHoparlörWebcamKalemGüvenlikKarar

30/1/2021

Whatsapp Mesajlaşmalarımı Telegram'a Nasıl Taşırım

Telegram içe aktarma özelliği ile istediğiniz kişiyle ya da grupla olan mesajlaşmalarınızı Telegram'a taşımak çok basit

Artılar

Eksiler

Teknik Özellikler

Kutu İçeriği

Dizayn

Ekran

Performans

Kamera

Gündüz Çekimleri

No items found.

Gece Çekimleri

No items found.

Batarya

Güvenlik

Kalem

Klavye ve Touchpad

Gürültü ve Isınma

Hoparlör

Webcam

Diğer Uygulamalardan Sohbet Geçmişini Telegrama Taşıma

Sohbet Geçmişini Diğer Uygulamalardan Taşıma ve Daha Fazla Gizlilik, Teknoloji Kahini Yazıyor...

Bu Ocak ayında 100 milyondan fazla yeni kullanıcı daha fazla mahremiyet ve özgürlük arayışıyla Telegram'a katıldı. Peki ya eski uygulamalarda kalan mesajlar ve anılar?

Bugünden itibaren herkes sohbet geçmişini - videolar ve belgeler dahil - WhatsApp, Line ve KakaoTalk gibi uygulamalardan Telegram'a taşıyabilir. Bu hem bireysel sohbetler hem de gruplar için geçerli.

IOS

İOS'ta WhatsApp'tan bir sohbeti taşımak için, WhatsApp'ta Kişi Bilgileri veya Grup Bilgileri sayfasını açın, Sohbeti Dışa Aktar'a dokunun, ardından Paylaş menüsünde Telegram'ı seçin.

İOS için WhatsApp ayrıca sohbetleri doğrudan sohbet listesinden dışa aktarmanıza izin verir. Bir sohbette sola kaydırın, ardından '…'> Sohbeti Dışa Aktar'ı seçin.

ANDROID

Android'de bir WhatsApp sohbeti açın, ⋮> Diğer> Sohbeti Dışa Aktar'a dokunun, ardından Paylaş menüsünde Telegram'ı seçin, ya da ayarla menüsünden mesaj geçmişinden istediğin dışarı aktar diyin ve istediğiniz kişiyi seçin

Mesajlar geçerli güne aktarılacak, ancak orijinal zaman damgalarını da içerecek. Telegram'daki sohbetin tüm üyeleri mesajları görecek.

Sohbetleri Taşıyın ve Yerden Tasarruf Edin

Teknoloji Kahini öneriyor. En iyi yanı, taşıdığınız mesajların ve medyanın fazladan yer kaplamasına gerek olmamasıdır. Daha eski uygulamalar tüm verileri cihazınızda depolamanızı sağlar - ancak Telegram neredeyse hiç yer kaplamaz ve ihtiyacınız olduğunda tüm mesajlarınıza, fotoğraflarınıza ve videolarınıza buluttan erişmenize izin verir.

Alan boşaltabilir ve önbellek boyutunuzu Ayarlar> Veri ve Depolama> Depolama Kullanımı bölümünde kontrol edebilir ve sileblirsiniz.

Diğer Özellikler

Son Karar

Yorumlar

Haber Listesine Abone Ol Tüm İncelemelerTüm Haberler